TinyS

Kõik räägivad neist. Soome TinyS on turu väikseim juhtmevaba kõrvaklapp, mis sobib suurepäraselt ka väikeste kõrvadega inimestele. Anname 30-päevase rahulolugarantii, kui kõrvaklapid ei mahu või ei püsi.

Osta nüüd 129€ (149€)
 • Ma olin tõeliselt üllatunud, kuidas TinyS kõlas, sobis ja jäi püsima mu väikestesse kõrvadesse.

  Ninny V.

Suurepärane hi-fi heli

Uusim tehnoloogia TinyS kõrvaklappide turul toob stuudio tasemel helikvaliteeti kõikidesse seadmetesse. Testi ja imesta, kuidas maailma väikseim kõrvaklapp toob Soome juhitud arendusmeeskonnalt suure ja puhta heli.

Selged kõned

Müra vähendavad spetsiaalsed kiibid mikrofonides ja nanokangakihid mikrofonis võimaldavad palju selgemaid kõnesid nii müras, liikumises kui ka tuules. Klientide sõnul on TinyS-kõrvaklapid turul parimad kõrvaklapid.

Osta nüüd 129 € (149 €)

Soomest & keskkonnasõbralik - 3 aastane garantii

 • Kogu tarneahela süsiniku jalajälg kompenseeritud. 
 • Turu väikseim plastivaba tootepakend. 
 • Tarnitakse väikeses ümbrikus üle maailma
 • Esimesena maailmas kaotuse garantii!
TinyS TinyS TinyS TinyS
TinyS TinyS TinyS TinyS
 •  Tegevused

  TOITEREŽIIM

  Kuulake audioraamatuid ja häälsõnumeid suurema kiirusega

  KÕNELE VASTAMINE

  Kõnele vastamine, toru katkestamine ja mängimine/paus topeltklõpsuga ning seega ei teki sportimise või magamise ajal segavaid puudutusi

 • Aku

  KUULAMISAEG 

  5,5 tundi ainult kõrvaklappidega 16 tundi koos laadimisümbrisega (4 täislaadimist USB-C laadimisümbrisega)

  Laadimisaeg

  1,5 tundi

 • Koostalitlusvõime

  ÜHENDUS

  valib kiiresti seadme, millest heli tuleb

  KÕIK SEADMED

  Telefonid, sülearvutid ja kõik muud Bluetooth-seadmed nagu telerid ja nutikellad

  JUHTMEVABA ÜHENDUS

  Bluetooth 5.3 (uusim 2023. aasta tehnoloogia)

Osta nyt 129 € (149 €)

Tippklassi aku kestvus

Ühe laadimisega saate kuulata muusikat kuni 5,5 tundi. Mugavalt kaasas olev USB-C laadimisümbris laeb kõrvaklapid neli korda täis, seega jätkub võimsust ümbrisega isegi 16 tunniks.

16h

Garantii 3 aastat

Kui kaotate ühe kõrvaklappidest või ümbrise, saate tasuta uue. Kui selle ostmisest on palju aega möödas ja kaotasite ühe kõrvaklapi või ümbrise - saate selle osta eraldi.

Rahulolu ja sobivuse garantii

TinyS istub ja püsib ideaalselt väikestes kõrvades. Kõrvaklappide suurus on väike ja disainitud nii, et sobiks sobiva otsikuga ideaalselt igasse kõrva, ka kõige suuremasse. See koos hi-fi-helikvaliteedi ja oskusliku taustamüra optimeerimisega – mida veel kõrvaklappidelt tahta?

Osta nüüd 129 € (149 €)

Mida meie kasutajad ütlevad?

 • Uskumatu

  Kõrvaklapid, mis sobivad kõige paremini!👂🏼

   Tavaliselt sobivad mulle väga vähesed kõrvaklapid, sest mu kõrvad on väikesed. Nad nirisevad, kui suudate need isegi kõrvadesse lükata, ja tunnevad end igal viisil ebamugavalt. Joyt on omaette klassis: need sobivad isegi väikeste kõrvadega, neid on mugav kasutada, helikvaliteet on hea, aku kestvus on täpselt paras ja neid on mugav kaasas kanda - tänu üliväikesele ümbrisele - ja nad on ka ilusad.

 • Nooralotta Neziri

  Ideaalsed kõrvaklapid sportimiseks! 😍

  Profisportlasena on kõrvaklapid üks tähtsamaid asju, mida ma pidevalt kaasas kannan. Ma võin joosta, hüpata ja liikuda – ikkagi jäävad TonyS kõrvaklapid kõrvu ja ma ei pane neid tähelegi. Lisaks on muusika kvaliteet ja rikkalikkus minu jaoks väga olulised tegurid, kui valin endale sobivad kõrvaklapid. Mulle meeldib nende hi-fi helikvaliteet. Vahel ma isegi ei usu, et see nii väikestest kõrvaklappidest tuleb.

 • Jarmo Nevari

  Uskumatu helikogemus🎤

  Mul on aastatepikkune kogemus audiotoodete vallas, nt. Hifistudio tegevjuhina. Usun, et TinyS kõrvaklapid on oma hinnaklassis ühed parimad kõrvaklapid üldse. Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe. Samas pakendis saate suurepärase välimusega juhtmevabad kõrvaklapid võimalikult väikeses suuruses. Lisaks pakuvad need uskumatut istuvust ja helielamust, mis tänu heale akule kestab mitu tundi.

Sageli küsitud

Kuidas TinyS tuules ja müras toimib?

Tänu spetsiaalse kiibi ja mikrofonide nanokanga tehnoloogiale ja selle tehnilistele omadustele summutab TinyS väga hästi müra, sagimist ja tuult. Selles arendusvoorus oleme välja töötanud algoritmi, mis tunneb kõne ära mürast ja susinast. Spetsiaalne kiip töötab alati välkkiirelt, kui hakkate rääkima. Väga tuulistes oludes või jalgrattaga sõites on kasulik nipp kasutada ainult ühte kõrvaklappi ja jätta teine ​​laadimiskasti.

Kas kõrvaklapid taluvad vihma või pakast?

TinyS on reitinguga IPX 4. Nad taluvad hästi vett. Need ei kahjusta vette kukkumisest, duši all käimisest, vihmase ilmaga kasutamist või higiga kokkupuutumisest raske treeningu ajal. Kõrvaklappidel on 36-kuuline garantii, kui kõrvaklappidega tekib probleeme. Lisaks oleme kõrvaklappe katsetanud Soome talvel ekstreemsetes tingimustes ja Lõuna-Euroopa kuumuses. Nad töötavad suurepäraselt kõigis ilmastikutingimustes. Pange tähele, et kõrvaklappe või laadimisümbrist ei saa asetada otse kokkupuutesse kuumade seadmete ja esemetega.

Varem pole ükski kõrvasisene kõrvaklapp mulle kõrva jäänud, kas TinyS-i kõrvaklappe tasub proovida?

Mitmed meie kliendid on nimetanud TinyS-i kõrvaklappe kui parima kõlaga kõrvaklappe, mida nad seni proovinud on. Seetõttu soovitame proovida TinyS-i, eriti kui teil on probleeme sobivate kõrvaklappide leidmisega.

Kas kõrvaklappe juhitakse ainult telefoniga või peakomplekti puudutades?

Mõlemad töötavad! Topeltpuudutamine puutepaneelil või üks puudutus Tiny's nupul on põhifunktsioon muusika reguleerimiseks ja kõnedele vastamiseks/lõpetamiseks. TinyS puuteplaadi topeltpuudutamine hoiab ära tõrkeid ja kõrvaklappe on palju mugavam kasutada. Vaadake juhiseid siit www.joyearbuds.com/help

Aiemmin mitkään nappikuulokkeet eivät ole pysyneet korvassani, kannattaako TinyS kuulokkeita kokeilla?

Mitmed meie kliendid on nimetanud TinyS-i kõrvaklappe kui parima kõlaga kõrvaklappe, mida nad seni proovinud on. Seetõttu soovitame proovida TinyS-i, eriti kui teil on probleeme sobivate kõrvaklappide leidmisega.

Mis on TinyS kõrvaklappide valik?

Kõrvaklapid on loodud vabalt liikumiseks. Bluetooth-ühenduse ulatus on olenevalt kasutuskohast 15-30 meetrit. Näiteks seinad või suured lihased (telefon tagataskus) kõrvaklappide ja seadmete vahel võivad mõjutada Bluetoothi ​​signaali tugevust.

Tilaa nyt

Aktiivikäyttäjille luotu langaton kuuloke studiotason soundilla ja parhailla spekseillä. Markkinoiden paras valinta myös pienikorvaiselle! Jos et ole tyytyväinen, saat rahat takaisin. (norm.hinta 149€)

Toimitusaika 3-4 päivää.

Tilaa 129€ (149€)